چاپ کارتن

 

چاپ جعبه


چاپ کارتن

چاپ انواع کارتن لمینیتی 3 لا و 5 لا

چاپ کارتن و مقوا یکی دیگر از روش های بالا بردن جذابیت بسته بندی به حساب می آید. از روان شناسی رنگ میتواند استفاده کرد تا رنگی متناسب محصول با هدف جذب نگاه مشتری را در نظر گرفت. زیرا رنگ و طرح جعبه بسته بندی اولین چیزی است که مصرف کننده با آن روبرو میشود و میتواند باعث به وجود آمدن یک احساس خوب نسبت به محصول گردد و این احساب خوب موجب خرید محصول میشود.


تولید و عرضه کارتن بسته بندی چاپی با قیمت مناسب توسط آوین پک انجام می شود. نمونه ایی از کارتن های چاپی و جعبه های مقوایی چاپی مخصوص میوه ها، خشکبار، مواد غذایی، کالاهای مختلف مانند ظروف، قطعات صنعتی ، مکانیکی و… در نمونه کارهای کارتن سازی و جعبه سازی موجود می باشد.


رنگ چاپ کارتن

در صنعت چاپ چند رنگ اصلی وجود دارد که مابقی رنگ ها از رنگ های اصلی تشکیل میشوند. در چاپ کارتن و چاپ مقوا میتوان از چاپ سیلک ، جاپ فلکسو و چاپ افست یا لمینتی استفاده کرد. در چاپ سیلک و فلکسو ، چاپ بر روی خود کارتن انجام میشود ولی در چاپ لمینتی ابتدا چاپ بر روی مقوا انجام شده و سپس مقوای چاپ شده بر روی کارتن چسبانده میشود به تصاویر زیر توجه کنید.


چاپ روی کارتن

قیمت چاپ کارتن

برای اینکه از قیمت چاپ کارتن مناسبی بهره مند شوید بهتر است در زمان سفارش جعبه کارتن بسته بندی، حداکثر مقدار مورد نیاز خود را ثبت سفارش نمایید زیرا هر چقدر دور چاپ را پر کرده و تعداد سفارشتان افزایش یابد هزینه چاپ جعبه کارتنی شما کمتر خواهد شد.


به عنوان مثال: اگر در تیراژ ۱۰۰۰ عدد یه ابعادی، هزینه چاپ هر جعبه ۸۰۰ تومان در آن لحظه براورد شود در تیراژ ۱۰,۰۰۰ هزار عدد قیمت چاپ همان ابعاد تا ۴۵۰ تومان کاهش خواهد یافت.


چاپ طرح

برای طرح چاپ کارتن مورد نظر بر روی جعبه کارتنی و مقوایی اگر طرح لایه باز قابل چاپ داشته باشید همان را میتوانید ارائه داده تا بر روی جعبه محصولتان چاپ شود در غیر اینصورت واحد طراحی مجتمع چاپ مهر پارسه میتواند با دریافت اطلاعات جعبه بسته بندی ، برای شما طرحی را طراحی نمایید تا مورد تایید شما گردد.


چاپ هولوگرام /جعبه/ چاپ جعبه/هاردباکس/چاپ هارد باکس /هولوگرام/چاپ کارتن/کاتالوگ/چاپ

ارتباط از طریق واتس آپ